MILWAUKEE COUNTY PARKS- 2013 SOFTBALL ROSTERS
Players listed below are indicated on Roster forms turned into the Organized Sports Office. Only players listed below are eligible to participate in the County Leagues & Tournament.  Please review you roster carefully.  Players added to any roster before July 1st will be eligible to participate in the County Tournament. Any additions made after July 1st will be indicated and not eligible for the County Tournament.  If any information is not correct, managers must bring in carbon copies of Rosters to verify. If there are questions or corrections, please call the Organized Sports Office at 257-8030.
THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE
Valley Inn Class Reunion Sarge's/Themshirts District 5 Paulie's Pub (Ostoich)
Benjamin Lehrer Caz Carlson Brandon Specht Ben Miller Alton Jackson
Bill Mewes Dan Anderson Chad Biesterfeld Brian Lehmann Bob Ostoich
Brian Kanimueller Eric Johnson Dan Allen Harley Hutton Brian Goll
Daniel Mertz Jeff Kuphal Dan Priewe Jason Sigrist Brian Leshon
David Munthy Mike Kasprzak Darryl Kreckow Jevonti Shackelford David Sadowski
Dwayne Lehrer Mike Schulist David Dick Josh Bartlett Don Lammer
James Hutterer Rich Goodwin Derek Hoff Kevin Luty James Dudek
James J Hutterer Robert Lenski Herb Schrank Michael Sugden Jr. John Zamlatowski
James Shilobrit Ryan Naperkowski Jaime Danko Robert Fickau Kevin Gennerman
Jeremy Hutterer Tony Dupas Jerry Luell Roland Walbrun Kevin Moldenhauer
Joshua Gohr Will Boettcher Josh Dettman Ryan Nelson Matt Spanaw
Shane Dolan Mark Priewe Sean Nogalski Ryan Regeth
Zachary Okray Mark Wilke Thomas Poniewaz
Matt Herbert
Tim Priewe
THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE
Guiffre Construction/Raue Landscapes/Leff's Leff's Fighting Amish Scott E's Drunken Duck Ice House
Aaron Bielawski A.J. Graham Andrew Paczocha Brandon Schneiter Alan Bethej
Ben Block (Not playoff eligible) Alex Kula Anthony Catalano Dieter Juedes Brain Kucharski
Brady Endl Andy Herte Ben Schultz Eric Matschall Jamie Bohn
Brendon Dorn Brian Hillus Craig Bultman Jake Matschull Jason Parent
Brett Norell Eric Schuelke Daniel Shemitis John Driscoll Justin Parent
Chris Brand Jason Eippert David Lopez Kyle Gillman Keith Pfeffer
Dan Smyczek (Not playoff eligible) Jeff Kohlein Greg Matzek Matt Weiner Matthew Szamborski
Darren Liberski Jeremy Keller Jason Schoeneck Mitch Griffin Nick Bonert
David Block Jessie hartel Michael Donnelly Robert Frozena Rich Klimaszewski
David Mantych Mike Kula Mike Krugel Scott Brunner Russell Kluz
Don Jozwiak Paul Schuelke Robert Bergmann Seth Buchanan Scott Boers
Doug Raue Russ Falkowski Robert Schultz Tom Driscoll Scott Cunningham
Ed Raue Ryan Cox Scott Gebhardt
John Wesley (Not playoff eligible) Steve Delgado Sean Harrington
Kelly Dwyer Troy Carus
Mike Basile Vinnie Lopez
Paul Bastian
Rick Purko
Sam Gultch
Scott Raue
THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE THURSDAY, WEST MILWAUKEE
O'Briens Paulie's Pub (Kneisler) Maddogs Brewski Sports Club
Andrew Sutliff Adam Glorioso Bill Scasny Brian Wiza
Brian Geittmann Brian Juech Bob Dudek Chris Slawick
Brian Schmidt Chris Daskam Brent Puhle Jared Olson
Chris Drotzur Dan Sponder Chris Zanger Jeff Kaszubowski
Don Wadewitz II Darren Almagro Dan Grusczynski Jim Pizur
Eric Kent Joe Lindemann David Sarandos Jim Schroeder
Jeff Pietryga Matt Thompson Drew Krueger Mark Jochman
Joe Ryan Matthew Kneisler Greg Klotz Mike Gunville
Jon Deschane Scott Bauknecht James Leranth Paul Lois
Michael Barse Tom Loontjens Jeff Lewiston Ryan Catezono
Mike Mcclain John Leranth Scott Rasmussen
Nick Mcleod Mark Hurst
Ryan Miller Mat Scasny
Scott Herrick
Todd Brylow
Tom Ignasiak
Ty Ramirez
Tyler Morgan
ROSTER LAST UPDATED - JULY 18